Persol PO3263V (24) Banner
Persol PO3263V (24)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3263V (24)
PO3263V24
Persol   PO3263V 24 Havana
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
21 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm
PO 3263V Modellinformation