Persol PO2803S (95/58) Banner
Persol PO2803S (95/58)
PO2803S95/58
Polarized
Persol   PO2803S 95/58 Green PolarizedBlack
Ännu 6 PO2803S på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 6 PO2803S på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 6 PO2803S på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 18 maj 2026:
Beställ inom 24 timme/timmar och 15 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
58 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm