Persol PO2488V (1115) Banner
Persol PO2488V (1115)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO2488V (1115)
PO2488V1115
Persol   PO2488V 1115 Gold
-55 %
Ännu 1 PO2488V på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 PO2488V på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 PO2488V på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 18 maj 2026:
Beställ inom 44 timme/timmar och 51 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
48 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
19 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm
PO 2488V Modellinformation
Storlekar & detaljerXS
Glasbredd48
Näsbryggans bredd19
Skalmlängd140
KateoriDam och Herr
BågtypHelbåge
BågfärgGold
‌PO2488V/1115 glasögon
Med denna designeraccessoar är du perfekt utrustad. PO2488V är 2021 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. Av PO2488V kan du välja bland storlekarna 48 mm, 51 mm. Känner du dig osäker kan du helt enkelt skicka tillbaka kostnadsfritt. Skulle en annan färg passa bättre till din favoritoutfit? Kolla även in de andra stilarna från PO2488V som finns i vårt sortiment från 2020 och 2021 från Persol.
‌PO2488V/1115 glasögon