MO5074/056 glasögon
Att det är glasögontypen som utgör stilen vet du som kund hos Edel-Optics säkert redan. Med denna accessoar övertygar du både på jobbet och på fritiden. MO5074 är 2022 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. MO5074 finns i Edel-Optics online-shop och kan fås även i andra stilar från
Max & Co.-kollektionen 2021 och 2022.
Med denna båge tilltalar designerna framförallt
kvinnor som bor i storstadsmetropolerna – kanske för att träffa Mister Right, men huvudsakligen handlar det här huvudsakligen om den rätta looken för 2022. Den fyrkantiga formen skapar en tydligare ansiktsform och är därför det perfekta stilelementet för självsäkra personligheter.
Plastglasögon som dessa kombinerar lång hållbarhet med en hög bärkomfort. MO5074 sitter bekvämt på näsa och öron.
Skulle det handla sig om dina absoluta favoritglasögon kan du slå till utan tvekan. Vi har produkten på lager och kan direkt leverera till ett superförmånligt pris. I vår online-shop erbjuder vi konstant låga priser. Till detta otroligt låga pris får du MO5074 inte ens på REA hos andra.