Max & Co. MO0158 (53E) Banner
Max & Co. MO0158 (53E)
MO015853E
Max & Co.   MO0158 53E braunBlond Havanna
New Icon
Klara för leverans inom 2–3 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
53 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm