Web Eyewear WE0398 (92V) Banner
Web Eyewear WE0398 (92V)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0398 (92V)
WE039892V
Web Eyewear   WE0398 92V blauBlau/Einfarbig
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
22 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
150 mm