Web Eyewear WE0397 (52V) Banner
Web Eyewear WE0397 (52V)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0397 (52V)
WE039752V
Web Eyewear   WE0397 52V blauDunkel Havanna
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
54 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
18 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm