Web Eyewear WE0396 (56N) Banner
Web Eyewear WE0396 (56N)
WE039656N
Web Eyewear   WE0396 56N grünDunkel Havanna
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
56 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm