Web Eyewear WE0394 (92F) Banner
Web Eyewear WE0394 (92F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0394 (92F)
WE039492F
Web Eyewear   WE0394 92F braun verlaufendGlänzend Blau
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
57 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
15 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm