Web Eyewear WE0328 (41V) Banner
Web Eyewear WE0328 (41V)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0328 (41V)
WE032841V
Web Eyewear   WE0328 41V blauGlänzend Hell Gelb
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
19 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm