Vogue Eyewear VJ2019 (25828F) Banner
Vogue Eyewear VJ2019 (25828F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Vogue Eyewear   Caret Right Icon   VJ2019 (25828F)
VJ201925828F
Junior
Vogue Eyewear   VJ2019 25828F Blue Gradient GreyTransparent Light Blue
Ännu 1 VJ2019 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 VJ2019 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 VJ2019 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 18 maj 2026:
Beställ inom 42 timme/timmar och 8 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
48 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
17 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
125 mm