Fila VFI718V (09MB) Banner
Fila VFI718V (09MB)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Fila   Caret Right Icon   VFI718V (09MB)
VFI718V09MB
Fila   VFI718V 09MB TRANSP.GREY
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
22 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm
VFI 718V Modellinformation