Fila SFI118V (AAUX) Banner
Fila SFI118V (AAUX)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Fila   Caret Right Icon   SFI118V (AAUX)
SFI118VAAUX
Mirrored
Fila   SFI118V AAUX SMOKE/MIRROR SILVERSHINY DARK GREY
-35 %
Ännu 1 SFI118V på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 SFI118V på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 SFI118V på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 18 maj 2026:
Beställ inom 35 timme/timmar och 46 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
55 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm
SFI 118V Modellinformation