Persol PO3382V (1197) Banner
Persol PO3382V (1197)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3382V (1197)
PO3382V1197
Persol   PO3382V 1197 Transparent Denim Blue
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
54 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
19 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm
PO 3382V Modellinformation