Persol PO3358V (1216) Banner
Persol PO3358V (1216)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3358V (1216)
PO3358V1216
Persol   PO3358V 1216 Milky Plum
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
56 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
20 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm
PO 3358V Modellinformation
Storlekar & detaljerL/XL
Glasbredd54/56
Näsbryggans bredd20/20
Skalmlängd145/145
KateoriDam och Herr
BågtypHelbåge
BågfärgMilky Plum
‌PO3358V/1216 glasögon
Begreppet ”synhjälpmedel” är absolut olämpligt för PO3358V. Här får du en accessoar som lyfter ditt utseende och på så sätt visar att du hänger med i modevärlden. Med de nya Persol kan du visa att du är en trendsättare. Under pågående säsong sätter detta renommerade märke med hjälp av denna kollektion en trend för 2024. PO3358V finns även i storlekarna 54 mm, 56 mm. Med retursedeln som vi förser dig med kan du när som helst skicka tillbaka glasögonen kostnadsfritt, om modellen inte skulle passa. Skulle en annan färg passa bättre till din favoritoutfit? Kolla även in de andra stilarna från PO3358V som finns i vårt sortiment från 2023 och 2024 från Persol.
‌PO3358V/1216 glasögon