Persol PO3334V (24) Banner
Persol PO3334V (24)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3334V (24)
PO3334V24
Persol   PO3334V 24 Havana
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
51 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
20 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm
PO 3334V Modellinformation