Persol PO3292V (1192) Banner
Persol PO3292V (1192)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3292V (1192)
PO3292V1192
Persol   PO3292V 1192 Striped Grey
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
21 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm
PO 3292V Modellinformation
Storlekar & detaljerS/M
Glasbredd48/50
Näsbryggans bredd21/21
Skalmlängd145/145
KateoriDam och Herr
BågtypHelbåge
BågfärgStriped Grey
‌PO3292V/1192 glasögon
Att det är glasögontypen som utgör stilen vet du som kund hos Edel-Optics säkert redan. Med denna accessoar övertygar du både på jobbet och på fritiden. PO3292V är 2025 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. PO3292V finns även i storlekarna 48 mm, 50 mm. Med retursedeln som vi förser dig med kan du när som helst skicka tillbaka glasögonen kostnadsfritt, om modellen inte skulle passa. Skulle en annan färg passa bättre till din favoritoutfit? Kolla även in de andra stilarna från PO3292V som finns i vårt sortiment från 2024 och 2025 från Persol.
Modellen av Persol är en så kallad multitalang och passar både kvinnor och män.
‌PO3292V/1192 glasögon