Persol PO3283V (24) Banner
Persol PO3283V (24)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3283V (24)
PO3283V24
Persol   PO3283V 24 Havana
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
52 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
19 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm
PO 3283V Modellinformation