Persol PO3189V (95) Banner
Persol PO3189V (95)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3189V (95)
PO3189V95
Persol   PO3189V 95 Black
Ännu 1 PO3189V på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 PO3189V på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 PO3189V på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 15 maj 2026:
Beställ inom 3 timme/timmar och 28 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
53 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
18 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm
PO 3189V Modellinformation