Adidas Originals OR5150-D (028) Banner
Adidas Originals OR5150-D (028)
OR5150-D028
Adidas Originals   OR5150-D 028 Glänzend Rose Gold
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
53 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
150 mm