Adidas Originals OR5145 (051) Banner
Adidas Originals OR5145 (051)
OR5145051
Adidas Originals   OR5145 051 Mastix
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
52 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
17 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm