Adidas Originals OR0147 (90V) Banner
Adidas Originals OR0147 (90V)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Adidas Originals   Caret Right Icon   OR0147 (90V)
OR014790V
Adidas Originals   OR0147 90V blauGlänzend Blau
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
56 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
14 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm