Adidas Originals OR0145 (52E) Banner
Adidas Originals OR0145 (52E)
OR014552E
Adidas Originals   OR0145 52E braunDunkel Havanna
New Icon
Ännu 1 OR0145 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 OR0145 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 OR0145 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 15 maj 2026:
Beställ inom 14 timme/timmar och 6 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
55 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
17 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm