Adidas Originals OR0145 (02Q) Banner
Adidas Originals OR0145 (02Q)
OR014502Q
Mirrored
Adidas Originals   OR0145 02Q grün verspiegeltMatt Schwarz
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
55 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
17 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm