Max & Co. MO5222 (016) Banner
Max & Co. MO5222 (016)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO5222 (016)
MO5222016
Max & Co.   MO5222 016 Glänzend Palladium
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
54 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm