Max & Co. MO5217 (052) Banner
Max & Co. MO5217 (052)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO5217 (052)
MO5217052
Max & Co.   MO5217 052 Dunkel Havanna
New Icon
Ännu 1 MO5217 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 MO5217 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 MO5217 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 15 maj 2026:
Beställ inom 14 timme/timmar och 10 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
19 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
135 mm
MO 5217 Modellinformation
Storlekar & detaljerS/M
Glasbredd50/52
Näsbryggans bredd19/19
Skalmlängd135/135
KateoriDam
BågfärgDunkel Havanna
‌MO5217/052 glasögon
Att det är glasögontypen som utgör stilen vet du som kund hos Edel-Optics säkert redan. Med denna accessoar övertygar du både på jobbet och på fritiden. MO5217 är 2026 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. Av MO5217 kan du välja bland storlekarna 50 mm, 52 mm. Känner du dig osäker kan du helt enkelt skicka tillbaka kostnadsfritt.
‌MO5217/052 glasögon