Max & Co. MO5212 (052) Banner
Max & Co. MO5212 (052)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO5212 (052)
MO5212052
Max & Co.   MO5212 052 Dunkel Havanna
New Icon
Klara för leverans inom 2–3 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
52 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
17 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm