Max & Co. MO5195 (33A) Banner
Max & Co. MO5195 (33A)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO5195 (33A)
MO519533A
Max & Co.   MO5195 33A Glänzend Blassgold
Klara för leverans inom 2–3 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
54 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
15 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm