Max & Co. MO0153 (52F) Banner
Max & Co. MO0153 (52F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0153 (52F)
MO015352F
Max & Co.   MO0153 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Klara för leverans inom 2–3 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
52 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
20 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm