Guess GU7742 (52F) Banner
Guess GU7742 (52F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU7742 (52F)
GU774252F
Guess   GU7742 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Ännu 5 GU7742 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 5 GU7742 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 5 GU7742 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 18 maj 2026:
Beställ inom 30 timme/timmar och 39 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
53 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
21 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm