Guess GU7680 (52F) Banner
Guess GU7680 (52F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU7680 (52F)
GU768052F
Guess   GU7680 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
20 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm