Guess GU50361 (052) Banner
Guess GU50361 (052)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU50361 (052)
GU50361052
Guess   GU50361 052 Dunkel Havanna
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
18 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm
GU 50361 Modellinformation
Storlekar & detaljerS/M
Glasbredd50/52
Näsbryggans bredd18/18
Skalmlängd140/140
KateoriDam
BågfärgDunkel Havanna
‌GU50361/052 glasögon
Begreppet ”synhjälpmedel” är absolut olämpligt för GU50361. Här får du en accessoar som lyfter ditt utseende och på så sätt visar att du hänger med i modevärlden. GU50361 är 2026 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. Av GU50361 kan du välja bland storlekarna 50 mm, 52 mm. Känner du dig osäker kan du helt enkelt skicka tillbaka kostnadsfritt.
‌GU50361/052 glasögon