Guess GU50358 (052) Banner
Guess GU50358 (052)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU50358 (052)
GU50358052
Guess   GU50358 052 Dunkel Havanna
New Icon
Ännu 1 GU50358 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 GU50358 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 GU50358 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 15 maj 2026:
Beställ inom 11 timme/timmar och 28 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
52 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm