Guess GU50356 (052) Banner
Guess GU50356 (052)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU50356 (052)
GU50356052
Guess   GU50356 052 Dunkel Havanna
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
52 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
18 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm