Guess GU00303 (42V) Banner
Guess GU00303 (42V)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00303 (42V)
GU0030342V
Guess   GU00303 42V blauGlänzend Dunkel Orange
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
59 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
13 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm