Guess GU00297 (28F) Banner
Guess GU00297 (28F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00297 (28F)
GU0029728F
Guess   GU00297 28F braun verlaufendGlänzend Rose Gold
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
54 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
20 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm