Guess GU00296 (32W) Banner
Guess GU00296 (32W)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (32W)
GU0029632W
Guess   GU00296 32W blau verlaufendGlänzend Tiefgold
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
55 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
21 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
135 mm