Guess GU00296 (28F) Banner
Guess GU00296 (28F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (28F)
GU0029628F
Guess   GU00296 28F braun verlaufendGlänzend Rose Gold
New Icon
Ännu 1 GU00296 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 GU00296 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 GU00296 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 15 maj 2026:
Beställ inom 11 timme/timmar och 47 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
55 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
21 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
135 mm