Guess GU00294 (69F) Banner
Guess GU00294 (69F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (69F)
GU0029469F
Guess   GU00294 69F braun verlaufendBordeaux Glänzend
New Icon
Ännu 1 GU00294 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 GU00294 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 GU00294 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 18 maj 2026:
Beställ inom 39 timme/timmar och 31 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
52 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
18 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
140 mm