Guess GU00288 (48F) Banner
Guess GU00288 (48F)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00288 (48F)
GU0028848F
Guess   GU00288 48F braun verlaufendGlänzend Dunkelbraun
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
55 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
130 mm