Guess GU00285 (59W) Banner
Guess GU00285 (59W)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00285 (59W)
GU0028559W
Guess   GU00285 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
Ännu 1 GU00285 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 GU00285 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 1 GU00285 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 15 maj 2026:
Beställ inom 7 timme/timmar och 45 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
58 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
135 mm