Gant GA00039 (52E) Banner
Gant GA00039 (52E)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Gant   Caret Right Icon   GA00039 (52E)
GA0003952E
Gant   GA00039 52E braunDunkel Havanna
New Icon
Klara för leverans inom 2–3 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
52 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
18 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm