ET33494/568 glasögon
Begreppet ”synhjälpmedel” är absolut olämpligt för ET33494. Här får du en accessoar som lyfter ditt utseende och på så sätt visar att du hänger med i modevärlden. Med de nya
Esprit kan du visa att du är en trendsättare. Under pågående säsong sätter detta renommerade märke med hjälp av denna kollektion en trend för 2023.
Bågen är designad särskilt för
män. De kompromisslösa linjerna understryker det maskulina.
Plastglasögon som dessa kombinerar lång hållbarhet med en hög bärkomfort. ET33494 sitter bekvämt på näsa och öron.
Modellen har redan beställts in och kommer inom kort att finnas på lager. Om du beställer nu garanterar vi dig dina nya
Esprit till det låga priset och så fort vi får in varan sänder vi dig varan samma dag. Genom att välja Edel-Optics köper du garanterat till det lägsta priset för våra standardpriser är lika med REA-priser.