Emilio Pucci EP0249 (66V) Banner
Emilio Pucci EP0249 (66V)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0249 (66V)
EP024966V
Emilio Pucci   EP0249 66V blauRot/Einfarbig
New Icon
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
54 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
17 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
135 mm