Elle EL13586 (BL) Banner
Elle EL13586 (BL)
Hem   Caret Right Icon   Glasögon   Caret Right Icon   Elle   Caret Right Icon   EL13586 (BL)
EL13586BL
Elle   EL13586 BL blue
Klara för leverans inom 1–2 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
50 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
16 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
135 mm