Emporio Armani EA4258 (50011W) Banner
Emporio Armani EA4258 (50011W)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Emporio Armani   Caret Right Icon   EA4258 (50011W)
EA425850011W
Emporio Armani   EA4258 50011W ClearMatte Black
New Icon
Ännu 2 EA4258 på lager
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 2 EA4258 på lager
xKostnadsfri tur- och returfraktx30 dagars returrättxFörmånliga priserxKöp på konto
Exklusiva Edel-Optics-fördelar
xÄnnu 2 EA4258 på lager
Express Icon
Garanterad leverans till den 18 maj 2026:
Beställ inom 26 timme/timmar och 40 minuter och välj [UPS Express] vid kassan..
Glasbredd
Glasbredd
56 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
17 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm
EA 4258 Modellinformation
Storlekar & detaljerM/L
Glasbredd54/56
Näsbryggans bredd17/17
Skalmlängd145/145
KateoriHerr
BågtypHelbåge
BågfärgMatte Black
GlasfärgClear
‌EA4258/50011W solglasögon
EA4258 är ett modestatement – och detta även när solen inte skiner eftersom dessa solglasögon bidrar till att natten känns som dagen. Med de nya Emporio Armani kan du visa att du är en trendsättare. Under pågående säsong sätter detta renommerade märke med hjälp av denna kollektion en trend för 2025. Av EA4258 kan du välja bland storlekarna 54 mm, 56 mm. Känner du dig osäker kan du helt enkelt skicka tillbaka kostnadsfritt.
‌EA4258/50011W solglasögon