Burberry BE4475U (30029A) Banner
Burberry BE4475U (30029A)
Hem   Caret Right Icon   Solglasögon   Caret Right Icon   Burberry   Caret Right Icon   BE4475U (30029A)
BE4475U30029A
Polarized
Burberry   BE4475U 30029A Dark Green PolarDark Havana
New Icon
Klara för leverans inom 4–6 veckor
Storlek och tillgänglighet
Inkl. 25.00 % moms
Inkl. 25.00 % moms
Glasbredd
53 mm
Näsbryggans bredd
Näsbryggans bredd
19 mm
Skalmlängd
Skalmlängd
145 mm